Otopark Yönlendirme ve Bilgilendirme Sistemi

Otopark Yönlendirme ve Bilgilendirme Sistemi

Otopark Yönlendirme ve bilgilendirme sistemi, günümüzde insan hayatını kolaylaştırmak için seri üretime geçen birçok araç-gereç mevcuttur. Bunlardan biri de otopark bilgilendirme sistemidir. Özellikle hızla artış gösteren Avm ve havalimanları her geçen gün yolcu kapasitesini arttırmaktadır. Bununla birlikte sorunlarda peş peşe gelmektedir. Bir avm otoparkı belirli sayıda araç almaktadır. Eğer herhangi bir sistem tarafından bu kontrol edilmez ise büyük bir yoğunluk bizleri beklemektedir. Böylelikle artan yoğunlukla birlikte gelen zaman kaybı ve işletmelerdeki olumsuz olaylar büyük sorun çıkarır. Bu durumdan kurtulabilmenin en iyi yöntemlerinden biri de otopark yönlendirme sistemidir.

Kollu Bariyer Sistemi

   Avm otoparkına müşteri olarak gelen bir sürücünün otoparka girmesi ile genel sorunlar ile karşılaşmaya başlar. Özellikle eski avm otoparklarında sıkça rastlanan bu sorun genelde park yeri aramaktan kaynaklanır. Otoparkın kapasite yetersizliği, araçların büyüklüğü gibi nedenlerde bunun alt başlıklarıdır. Tüm bu sorunlar Avm otoparkına giriş yapan müşterileri olumsuz etkiler. Fakat yapılan otopark sistemi sayesinde müşteriler tüm bu olumsuzluklardan kurtulmaktadır. Aracınız ile giriş yapacağınız bu yerde sizi bir otopark bilgilendirme sistemi karşılıyorsa rahatlayabilirsiniz.

Otoparklarda Karşılaşılabilecek 3 Sorun

   1- Otopark bilgilendirme sistemi, havaalanı gibi yerlerde bizim için zaman oldukça çok önemlidir. Özellikle büyük havaalanlarında bu zaman daha da değerlenmektedir. Çünkü belirli bloklar halinde ayrılan yerleri bulmanız sorun çıkarabilmektedir. Uçağınızı kaçırma riski ile karşılaşmak veya yol sürenizi olumsuz etkilememek için otopark kısmında sizi kolaylık beklemektedir. Çünkü havaalanına geldiğiniz ilk andan itibaren zaman kaybetmemeniz gerekmektedir.

  2- Havaalanına giriş yaptığınız ilk yer genelde otopark kısmı olur. Ve aracınızı park etmek ardından uçağınıza yetişmek sizlere zorluk çıkarabilmektedir. Çünkü her gün binlerce müşterisi olan havaalanları oldukça kalabalık olmaktadır. Böylelikle aracınızı park edecek yer bulmanız oldukça güçtür. Fakat otopark bilgilendirme sistemi sayesinde bu sorun ortadan kalkacaktır.

   3 – Sizlere vermiş olduğu bilgiler ile otopark yönlendirme ve bilgilendirme sistemi otoparkın mevcut son durumunu gösterir. Böylelikle aracınıza daha kolay bir şekilde yer bulabilir ve zamanınızı kaybetmezsiniz. Bunun yanı sıra sizlere yapmış olacağı yönlendirmeler ile de tamamen bu sorundan kurtulmuş olacaksınız. Olan tüm bu hizmetler tamamen insan hayatını kolaylaştırmaktadır.

Ücretli Otopark Geçiş Sistemi
Hidrolik Mantar Bariyer Sistemi
WhatsApp'dan Yazın
Call Now ButtonHemen Teklif Al