mantar bariyer sistemi

Mantar Bariyer Sistemi

Güvenliğin ya da araç geçiş kontrolünün sağlanması gereken alanlarda karşımıza çıkan mantar bariyer sistemi kullanımı ile büyük avantaj sağlayan bariyer sistemleri arasında yer almaktadır. Güvenliğin istenen düzeyde sağlanmasın destek olan mantarlı bariyer sistemi farklı boylarda da üretilebilmektedir.

Mantar bariyer sistemi farklı birçok iş yerinde, tesis girişlerinde, alışveriş merkezlerinde de kendine yer bulan ürünler içindedir. Teknolojin sunduğu ürün olan mantar bariyer sistemi plaka okuma özelliği ile geçişine izin verilen araçlar içinde kendiliğinden işlem yapma özelliğine de sahip olarak sunulabilmektedir. Ayrıca uzaktan kumanda ile de kullanılmaktadır.

Mantarlı Bariyer Sisteminin Kullanım Avantajları Nelerdir?

Mantarlı bariyer sistemleri kullanımda büyük avantaj sağlayan ürünler arasında yer almaktadır. Konusunda uzman ve deneyimli firma seçimi ile kaliteye yer açarak kullanım avantajlarına da sahip olmanız mümkün olur.

  • Mantarlı bariyer sistemleri farklı ebatlarda üretilebilmektedir. Böylelikle alana göre seçim yama avantajını da sunar.
  • Mantarlı bariyer sistemlerinin bir diğer avantajı ise kolay kuruluma sahip olmasıdır.
  • Estetik olarak bütünlüğe destek olan görsele sahiptir.
  • Kolay kullanım özelliğine sahiptir.
  • Mantar bariyer sistemleri plaka okuma özelliğinin yanı sıra kartlı geçiş, uzaktan kumanda gibi sistemler ile de çalışarak avantaj elde edilmesine destek olur.
  • Özellikle yaya trafiğinin fazla olduğu alanlarda her aracın geçişine izin vermeyerek avanta sağlar.
  • Dış hava koşullarına uyumlu olarak üretilen ürün dış hava koşullarına dayanıklılık göstermesinin yanı sıra paslanmaz ürün özelliği ile hazırlanmaktadır.
  • Sabit ve hareketli mantar bariyer sistemleri bulunmak ile beraber LED özelliği ile de kullanımda avantaj sağlamaktadır.

Mantar Bariyer Sistemleri

Mantarlı Bariyer Sisteminin Özellikleri

Mantarlı bariyer sistemi estetik olarak son derece ideal bir seçimi sunarak ortam ile uyum sağlamaktadır. Farklı çeşitleri ile sunulan ürün ortamda güvenliğin yaratılması açısından da avantaj yaratmaktadır. Paslanmaz özelliğinin yanı sıra dış hava koşullarına karşı dayanıklı olan ürün değişen kullanım uygulamalarına da sahip olarak hazırlanır. Sabit ve hareketli mantarlı bariyer sistemlerinden ledlere sahiptir. Kumandanın yanı sıra plaka okuma ya da kartlı geçiş imkânını da sunarak planlı bir çalışmaya yer açılmasına destek olur.

Kollu Bariyer Sistemi
Mantar Bariyer Sistemi
WhatsApp'dan Yazın
Call Now ButtonHemen Teklif Al