Kollu bariyer sistemi

Kollu Bariyer Sistemi

 Kollu bariyer sistemi sayesinde güvenliğinizi arttıracaksınız. Hiçbir şekilde hava şartlarına maruz kalıp zarar görmez. Açık havada iş gören kollu bariyerler paslanmaya karşı dayanıklı oldukları için uzun süreli kullanıma açıktır. Üretim aşamasındaki kalitesi ile sizlere sağlam bir ürün sunuyoruz.

Bariyerlerin üzerinde bulundurduğu fotoseller sayesinde işlevler çalışır. Aracın geçişini tespit eden bariyer sistemi ani bir kazaya yol açmaz. Çalışma hızı da sizlerin seçeneğine bırakılmaktadır. İstediğiniz hızda kollu bariyer sisteminizi ayarlayabilir ve bu koşulda kullanıma açık hale getirebilirsiniz.

Eğer isterseniz kollu bariyer sisteminizi uzaktan kumanda ile de kontrol edebilirsiniz. Bunun dışında da hazırlanmış alternatifler mevcuttur. Bunlar manuel buton, kart okuyucu gibi seçeneklerdir. Tamamen her sisteme uygun yapılmış olan kontrol noktaları sizin tercihine sunulmuştur.

Bariyer istenirse uzaktan kumanda, manuel buton, kart okuyucu gibi alternatif aksesuarlarla kumanda edilebilir, giriş genişliğine bağlı olarak farklı kol uzunlukları kullanılabilir.

Personel Takip Sistemi

Kollu Bariyer Sistemi Ne İşe Yarar ?

  • Kontrollü bir şekilde halledilmek istenen araç giriş çıkışları için önemli rol oynamaktadır. Bu sayede halka açık olan otoparkların da etkileşime katılarak güvenliği arttırır.
  • Kontrolün tamamen sizde olması ile alternatiflerden yararlanabilirsiniz. Böylelikle kollu bariyer sisteminin kullanımında herhangi bir aksama yaşamaz ve güvenliğinizi üst düzeye çıkarırsınız.
  • Kişiye özel olarak seçim yapılması gerekmektedir. Çünkü seçmiş olacağınız bariyer sistemi, alanı tamamlaması çok önemlidir. Böylelikle kol sistemi bu boyuta göre hazırlanıp işleve başlamaktadır.
  • Güvenliği arttırılması gereken yerlerde hazırlanmış olan bariyer sistemi sayesinde 90 km hız ile gelen aracı durdurabilecek işleve sahiptir. Ardından kullanıma sorunsuz bir şekilde devam edecek ve güvenliğinizi üst seviyeye çıkarmış olacaktır.

Toplumsal güvenliği arttırmak, mal ve can güvenliğini korumak için teknolojik unsurlar her geçen gün artmaktadır. Bunlardan biri de araç geçişlerindeki kontrolü sağlamak için üretime geçmiş olan kollu bariyer sistemidir. Uzun süre sağladığı araç kontrol noktasında güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarmış olacaksınız. Otomatik kontrollerin dışında hazırlanmış olan diğer alternatifler ile de kontrol edebilirsiniz. Manuel kumandalar da seçimlerde en çok tercih edilenler arasındadır.

Hidrolik Mantar Bariyer Sistemi
Mantar Bariyer Sistemi
WhatsApp'dan Yazın
Call Now ButtonHemen Teklif Al