Kollu Bariyer Sistemi

Otoparklar, büyükşehirlerde ve şehir merkezlerinde araç sahipleri için en önemli noktalardan bir tanesidir. Burada sürücüler, aracını güvenli bir yere park etmek ve giriş-çıkışlar esnasında herhangi bir problem yaşamamak istemektedir. Sektöründe uzun yıllardır, tecrübeli ekibiyle hizmet vermekte olan firmamız, bu konuda Otopark yerlerine hizmetler sunmaktadır. Bu anlamda sağlamakta olduğumuz kollu bariyer sistem , otoparklara giriş-çıkışları kolayca kontrol edebilmenize olanak tanıyacak ürünlerimiz arasında bulunmaktadır.

kollu bariyer sistemi

Bu kapsamda üretmiş olduğumuz kollu bariyer sistemi, hem otopark yerlerine, hem de sürücülere büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Sistemin kol uzunluğu değişmekle beraber, Otopark girişlerinde giriş, tamamen kapatılabilmektedir. Böylece istenmeyen ve bilinmeyen araçların otoparka girmeleri engellenebilmektedir. Güvenli bir şekilde tasarlanmış olan sistem, hiçbir kazaya neden olmamaktadır. Gelen araçları tespit edebilen kollu bariyer sistemlerimiz, otomatik bir şekilde açılarak, araç tamamen geçtikten sonra aynı şekilde kapanmaktadır.

Bünyemizde sizlere sunmakta olduğumuz 3 adet kollu bariyer seçeneklerimiz bunlardır:

  • Hızlı Otopark Bariyeri
  • TP-24 Model Kollu Bariyer
  • TP-220 Model Kollu Bariyer

Bariyerlerimiz ihtiyaca göre 3 metre ile 6 metre arasında kullanılabilmektedir.

Otopark yerlerine sunmakta olduğumuz bu hizmetler arasından kırılan kollu bariyer, sistemi sayesinde elektrik kesintileri söz konusu olduğunda da el ile çalıştırılarak, açılıp kapanma özelliğine sahiptir. Böylece elektrik kesintisi gibi durumlarda da, otoparkınızda bulunan araç sahipleri mağdur edilmemektedir. Bu sistem, orta araç yoğunluğu trafiği bulunan otoparklar tarafından tercih edilmekte olan bir seçenektir.

TP-24 Kollu otopark bariyer ve TP-220 Kollu otopark bariyer sistemlerimiz, başta site girişleri, işletme ve iş yerleri, fabrika giriş-çıkışları gibi farklı yerlerde kullanılmaktadır. Elektrik kesildiğinde de el ile harekete geçirme imkânı bulunan sistem, otoparklara konuda kolaylık sağlamaktadır. Otomatik olarak çalışmakta olan sistem, gelen araçları sisteminde bulunan sensörlerin yardımıyla görerek, geçebilmesi için otomatik olarak açılıp, kapanmaktadır.

Böylece fabrikalarınızda, apartmanlarınızda, otopark yerlerinizde araçlarınızı park etmek için kullandığınız yerlerde akıllı bariyer sistemlerimiz, size giriş ve çıkışlarınız esnasında kolay ve güvenli bir kullanım sunmaktadır. Elle çalıştırma özelliği sayesinde elektrik kesintileri artık sorun olmaktan çıkmaktadır.

Hızlı Geçiş Turnike Sistemi
Hareketli Mantar Bariyer Sistemi
WhatsApp'dan Yazın
Call Now ButtonHemen Teklif Al