Hızlı Geçiş Turnike Sistemi

Hızlı Geçiş Turnike Sistemi, giriş ve çıkış noktalarında kontrolü sağlayabilmek ve giren kişileri sınırlandırabilmek adına kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler, müşterilerin isteğine bağlı olarak her yerde kullanılabilmektedir. Bu noktalar yemekhanelerden sinemalara kadar oldukça farklı alanlarda olabilmektedir. Bu sistemlere talep edilirse kart okuyucu gibi seçenekler eklenebilmekte, böylece yemekhane gibi yerlerde limitlemeler mümkün olmakta ya da izinsiz girişler önlenebilmektedir.

Bu amaçlara yönelik olarak vermekte olduğumuz Turnike sistemleri hizmetimiz, üstün teknoloji seçeneklerimiz, dünya kalitesinde malzemelerimiz ve tecrübeli mühendislerimiz tarafından tasarlanmaktadır. Turnike geçiş sistemlerimiz arasında bu seçenekler yer almaktadır.

Turnike Geçiş Çeşitleri

  • 3 kollu bel tipi turnikeler
  • Boy tipi turnikeler
  • Hızlı geçiş turnikeleri
  • Özel geçiş VIP turnikeler
  • Yarım boy turnikeler

Bu sistemlerimiz arasından Hızlı Geçiş Turnike Sistemlerimiz, malzeme olarak en kaliteli malzemelerin kullanılmasıyla üretilmektedir. Böylece Hızlı Geçiş Turnike sistemlerimiz paslanmaz özellikte olup, bu duruma karşı sistemi korumaktadır. Ayrıca -20 derecelerden, +70 derecelere kadar her dayanma özelliği ile kış aylarında zorlu koşullardan, sıcak yaz günlerine kadar sistem dâhilinde bulunan bileşenler sorunsuzca çalışabilmektedir.

Hızlı Geçiş Turnike Sistemi
Hızlı Geçiş Turnike Sistemi

Hızlı Geçiş Turnike sistemlerimiz, kullandığı elektrik bakımından da oldukça düşük değerler bulundurmaktadır. Böylece elektrik faturalarınızda büyük bir değişiklik söz konusu olmamaktadır. Sistem, geçiş esnasında asla kapanmamakta, böylece istenmeyen ve rahatsızlık verici çeşitli durumlar önlenmektedir.

Bu sistemlerimiz, dilediğiniz her yerde tercih edilebilme özelliğine sahiptir. Giriş-çıkış olmak üzere iki yönlü olarak çalışmakta olan hızlı geçiş turnike sistemleri, zamanlama kontrolü de bulundurmaktadır. Bu sayede istediğiniz zamanlarda geçişler için kapatılabilmektedir. Sistem, sonradan yapılmak istenen eklemelere de uygundur. Örnek olarak, fabrika ve iş yerleri gibi yerlerde, yemekhanelerde, belirli saatlerde ve kartlı geçiş yaptırmak istiyorsanız bu sistem tercih edebileceğiniz hizmetlerimiz arasındadır. Böylece bir kart okuma ünitesi hızlıca eklenerek, sistemin zaman kısıtlamasının da katkısıyla yaşam yerlerinize en iyi şekilde hizmet edecektir.

Hızlı Geçiş Turnikelerimiz, sistem olarak acil durumlara karşı hazırlıklı olarak tasarlanmıştır. Böylece deprem, yangın gibi afetlerde sistem, kendisi otomatik bir şekilde serbest geçiş moduna geçmektedir. Böylece içeride bulunanların güvenliği arttırılmaktadır.

Ücretli Otopark Sistemleri
Kollu Bariyer Sistemi
WhatsApp'dan Yazın
Call Now ButtonHemen Teklif Al